5 способів боротися з голодом на роботі

Від голоду можна позбутися кількома способами
1. Їжте 3-6 разів на день. Один із секретів збереження почуття ситості на роботі полягає у регулярному та повноцінному харчуванні. Якщо ви будете пропускати прийоми їжі або робити між ними надто великі паузи, ви будете відчувати голод.

Вчені встановили, що регулярне та повноцінне харчування в поєднанні з перекусами дозволяє послабити почуття голоду. Слід є менш 3 разів у день. Якщо ваш графік дозволяє, можна їсти або перекушувати частіше. Не пропускайте прийоми їжі і стежте за тим, щоб інтервал між прийомами їжі не перевищував 4-5 годин.

2. Завжди їжте білок. Білок – це продукт, який дозволяє ефективно боротися з голодом протягом дня. Їжте білок з кожним прийомом їжі, включаючи перекуси.

3. Їжте більше клітковини. Клітковина також допоможе вам боротися з голодом на роботі. Намагайтеся з’їдати більше клітковини з кожним прийомом їжі. В результаті досліджень було встановлено, що люди, які їдять більше клітковини порівняно з іншими, довше відчувають ситість і менше переїдають. Клітковина додає їжі обсяг і уповільнює процес перетравлення.

4. Пийте більше води. Щоб рідше відчувати голод, слід більше пити. Якщо ви часто відчуваєте спрагу або не можете впоратися з апетитом, вода допоможе вам. Якщо ви п’єте недостатньо рідини або ваш організм зневоднений незначною мірою, мозок може приймати спрагу за голод. Можливо, тому ви відчуваєте голод, коли насправді ви хочете пити.

5. Випийте що-небудь з яскраво вираженим смаком. Якщо ви стежите за фігурою, вам потрібно знайти спосіб вгамовувати голод, не вдаючись до зайвих калорій. Кава або чай допоможуть вам у цьому.

Раніше портал "Знай.uа" повідомив, що Трамп публічно принизив Де Ніро.Джерело статті: “https://znaj.ua/popcorn/5-sposobiv-borotysya-z-golodom-na-roboti”

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.