Мешканці Кривого Рогу просять Вілкула не піаритися на концерті до Дня міста Избранное

29.04.2018 22:19
shadow
Мешканці Кривого Рогу просять Вілкула не піаритися на концерті до Дня міста
Мешканці Кривого Рогу просять Вілкула не піаритися на концерті до Дня міста

Мешканці Кривого Рогу на Дніпропетровщині попросили мера Юрія Вілкула не використовувати концерт до Дня міста для власної реклами.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Як повідомила Вікторія Климова, мешканці міста підписали петиції, щодо відміни концерту, однак Криворізька міськрада відхилила їхнє прохання.

В одній з петицій містяни закликали використати гроші, зекономлені на концерті, для ремонту стадіону “Металург”, в іншій відремонтувати інфекційну лікарню.

При цьому зазначається, що на проведення святкових заходів, які на думку мешканців, будуть використані мером для свого піару, планують витратити понад 4 мільйони гривень.

“На гонорари артистам, облаштування великої сцени в кожному районі, світлодіодних екранів та проведення телемостів між районами міста виділено 4,3 млн грн… Більшість у міськраді контролюють депутати від партії Опозиційний блок, що виконують вказівки криворізького мера Юрія Вілкула, батька екс-віце-прем’єра Олександра Вілкула. День міста для мера – зручний спосіб особистого піару коштом вашого таланту та непрозорого використання понад 4 млн грн, що належать громаді”, – йдеться у зверненні.

Крім цього, виконавців, які мають виступити на концерті, закликають відмовитися від виступів та не підтримувати святкування, яке викликає таку неоднозначну реакцію у суспільстві.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/235027-meshkantsi_krivogo_rogu_prosjatj_vilkula_ne_piaritisja_na_kontserti_do_dnja_mista”

Оставить комментарий