Водіям на замітку: “євробляхам” заборонили в’їзд в Україну Избранное

04.05.2018 16:36
shadow

Чиновники намагаються домовитися з активістами про умови розмитнення та користування автомобілями з іноземною реєстрацією номерів. Водночас, працівники митної служби не пропускають транспортні засоби на “єврономерах” на територію України.

Про це повідомляє “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “Автовод”.

Власники автомобілів з європейськими номерами намагаються обійти заборону хитрощами, фальсифікуючи документи. Зокрема, підроблені документи найчастіше зустрічаються на польські та литовські автомобілі, а також транспортні засоби з Словаччини та Чехії.

“Оскільки процедура дорога, то документи про перетин кордону часто підробляють, або в кооперації з співробітниками митного органу оформляють оригінали, але без фактичного перетину”, – пояснив адвокат ЮК “Де-юре” Андрій Павлишин.

Як раніше писала “НАРОДНА ПРАВДА”, у Верховній Раді зареєстрували новий законопроект № 8208, який пропонує відмінити акцизний збір та ПДВ для автомобілів з іноземною реєстрацією номерів, які ввозять для експлуатації на території України.

Додамо, що Ніна Южаніна, керівник комітету ВР України з питань податкової та митної політики, заявила, що вона ще до Нового року пропонувала активістам ознайомитися з законом Молдови щодо легалізації автомобілей з європейською реєстрацією. Питання з нелегальним користуванням іномарками вона пропонує вирішити подібним шляхом.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/04/vodiyam-na-zamitku-yevroblyaham-zaboronyly-v-yizd-v-ukrayinu/”

Оставить комментарий