Видавцям заборонять продавати книги з антиукраїнським змістом


Із метою захисту національних інтересів, забезпечення національного суверенітету, безпеки та територіальної цілісності Державний комітет України з питань телебачення та радіомовлення став ініціатором введення економічних санкцій для юридичних осіб Росії, які поширюють видання, що мають антиукраїнський зміст.

Про це пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на прес-службу Державного комітету з питань телебачення та радіомовлення України.

Протягом 2015-2018 років у сфері книговидавництва було виявлено цілий список видань, для яких характерний антиукраїнський зміст. Наприклад, ліквідація незалежності України, пропаганда насилля, нехтування правами та свободами людини, здійснення терористичних актів, розпалювання міжетнічної, релігійної та расової ворожнечі.

Яскраво виражений антиукраїнський зміст мали 172 видання, які випустили 35 різних книговидавництв. Зокрема, туди потрапили російські “Алгоритм”, “Книжковий світ”, “Центрполіграф”, “Ексмо”, “АСТ”, “Віче” тощо. Крім цього, було знайдено велику кількість сайтів, які поширювали дану літературу в паперовому чи електронному вигляді.

Як раніше повідомляла “НАРОДНА ПРАВДА”, Державний комітет телебачення і радіомовлення України заборонив майже 140 книг, в яких вбачає посягання на права і свободи людини, антиукраїнські заклики, розпалювання міжетнічної ворожнечі та заклики до вчинення терактів.

Нагадаймо, що Держкіно повідомило про скасування державної реєстрації і анулювання прокатних посвідченнь одного телесеріалу та двох фільмів. Йдеться про серіал “Серце не камінь” (реж. Д. Сорокін; Росія, 2012) та фільми “І все-таки я кохаю” (реж. С. Гінзбург, Росія, 2007) і “Тариф “Щаслива сім’я” (реж. А. Чеботарьова; Росія-Україна, 2013).


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/04/vydavtsyam-zaboronyat-prodavaty-knygy-z-antyukrayinskym-zmistom/”

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.