Ці популярні ліки ефективно захищають від раку


Американські вчені знайшли засіб, що допомагає запобігти одній з найбільш поширених форм раку – колоректальній. Медики стверджують, що цим засобом є популярний препарат Віагра (силденафіл цитрат), який призначають чоловікам при еректальній дисфункції.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише МedicalNewsToday .

Вчені провели дослідження на гризунах і з’ясували, що крім цього він ще і може служити в якості профілактики раку.

Для дослідження були відібрані особини з генетичними мутаціями, при яких найчастіше утворюються кишкові поліпи, що перероджуються в злоякісну пухлину.

Кожна миша отримувала невелику дозу силденафілу. І як виявилося, він сприяв утворенню циклічного гуанозинмонофосфату, важливої частини клітин епітелію, що вистилає кишечник зсередини.

Завдяки великій концентрації циклічного гуанозинмонофосфату ріст поліпів став істотно нижчим, а значить і ймовірність розвитку раку була мінімальною.


Нагадаймо, дослідники з Мічиганського університету створили таблетку, яка змушує пухлини світитися при впливі інфрачервоного світла.

Також повідомлялося, що німецькі дослідники з Федеральної політехнічної школи в Цюриху знайшли новий спосіб діагностування чотирьох видів онкологічних захворювань. Винайдення спеціального імплантату допоможе виявляти рак на ранніх стадіях хвороби, а також ефективно боротися з ним.

Додамо, що американські вчені зробили революційне відкриття, яке дає надію на одужання онкохворим. Вони виявили особливий білок, який здатний запобігти розвитку онкологічних захворювань.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/08/tsi-populyarni-liky-efektyvno-zahyshhayut-vid-raku/”

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.