Вчені знайшли спосіб лікування діабету


Вчені з Медичного центру Дитячого госпіталю Цинциннаті і Йокогамского міського університету змогли вилікувати діабет першого типу у мишей, використовуючи спеціальні тканини.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Cision.

Медики виростили у лабораторних умовах тканини, об’єднавши людські стовбурові клітини, клітини мишей та інші біологічні матеріали. Їх впровадження в організм гризунів сприяло позбавленню від діабету першого типу.

Йдеться про панкреатичні острівці, якими називають скупчення клітин підшлункової залози. Вчені спостерігали за тим, як панкреатичні острівці запускають процес самоконденсації, при якому здійснюється нове вироблення гормонів.

Медики сформували подібні острівці і пересадили їх хворим мишам, в організмі яких вони виробляли інсулін та забезпечували контроль глюкози у крові.

– Ймовірно, у майбутньому люди зможуть позбутися діабету першого типу завдяки їхнім власним тканинам, вирощеним у лабораторії, – розповів один з авторів дослідження.


Нагадаймо, дослідники з Мічиганського університету створили таблетку, яка змушує пухлини світитися при впливі інфрачервоного світла.

Також повідомлялося, що німецькі дослідники з Федеральної політехнічної школи в Цюриху знайшли новий спосіб діагностування чотирьох видів онкологічних захворювань. Винайдення спеціального імплантату допоможе виявляти рак на ранніх стадіях хвороби, а також ефективно боротися з ним.

Додамо, що американські вчені зробили революційне відкриття, яке дає надію на одужання онкохворим. Вони виявили особливий білок, який здатний запобігти розвитку онкологічних захворювань.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/13/vcheni-znajshly-sposib-likuvannya-diabetu/”

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.