Ці овочі надійно захистять від раку


Про користь свіжих овочів і важливість включення плодів в свій раціон медики нагадують постійно. У кожного овоча свій “багаж” корисних мікроелементів та вітамінів, здатних захистити нас від багатьох захворювань. Сезон свіжих овочів вже в розпалі, тому давайте розглянемо, які овочі важливі в нашому меню в якості профілактики онкологічних хвороб.


Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише “Здоров-Інфо“.

Так, овоч номер один, який здатний захистити клітини нашого організму від утворення пухлин – це помідор. Томат багатий на лікопін – антиоксидант з групи каротиноїдів, рослинних пігментів, завдяки яким помідор і має яскравий червоний колір. Завдяки лікопіну помідори не тільки є хорошим засобом профілактики раку, але і захищають від впливу гамма-випромінювання (радіації).

Також багата лікопіном, клітковиною, вітаміном А і іншими корисними речовинами морква. Морква і особливо сік з моркви використовують не тільки для профілактики онкологічних захворювань, але і для лікування пухлин. Сік моркви ефективний при лікуванні раку грудей в початковій стадії, а при раку шкіри використовуються аплікації зі свіжої тертої моркви.

Болгарський і червоний гострий перець. Як і помідори, містить лікопін, тому салат з болгарського перцю з рослинною олією – відмінний засіб профілактики раку. А червоний гострий перець, завдяки вмісту в ньому капсаїцину, допомагає боротися з раковими клітинами.

Також допоможе захистити організм від раку, а також від розвитку захворювань серця і судин, буряк. У буряках міститься бетаїн – барвник з групи рослинних поліфенолів. Завдяки йому буряк має такий колір, а також є продуктом, здатним захистити від розвитку ракових клітин.

І ще один протираковий овоч – капуста: органічні сполуки ізотіоціанати, якими багатий овоч, захищають від раку грудей, органів травлення, легких і ін. Особливо багата даними сполуками брокколі.


Нагадаймо, лікарі розповіли про унікальні властивості петрушки. Її коріння використовують при ожирінні і хворобах печінки, а зелень рекомендується при атеросклерозі.

Також дієтологи назвали селеру одним з найкорисніших коренеплодів. Головна функція селери – уповільнення процесів старіння.

Раніше лікарі розповіли про чудодійні властивості капусти. Щоденні порції брокколі, білокачанної та цвітної капусти можуть запобігти найрізноманітнішим розладам, починаючи від артриту і закінчуючи хворобами серця.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/15/tsi-ovochi-nadijno-zahystyat-vid-raku/”

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.