Співробітники компанії Google звільнилися через розробку штучного інтелекту для міноборони США Избранное

16.05.2018 13:00
shadow
Співробітники компанії Google звільнилися через розробку штучного інтелекту для міноборони США

Приблизно 10 співробітників компанії Google вирішило звільнитися на знак протесту проти співпраці компанії з міністерством оборони США щодо впровадження штучного інтелекту. Про це повідомляє видання Gizmodo, яке спілкувалося з тими, хто звільнився.

У межах проекту під назвою Maven Google розробляє для американських військових штучний інтелект, здатний аналізувати відео з безпілотних літальних апаратів, зокрема, автоматично відокремлювати неживі об’єкти від живих.

Співробітники Google, які вирішили звільнитися, заявили про неприйнятність співпраці з Пентагоном з етичних міркувань. Вони вважають, що помилка алгоритму під час аналізу відео з безпілотників може бути смертельно небезпечною, і що такою діяльністю повинні займатися люди, а не алгоритми.

Деякі співробітникивважають, що Google взагалі не повинна працювати над військовими проектами. Вони звинуватили керівництво компанії в порушенні принципу відкритості під час обговорення проблем і спірних бізнес-рішень, чим завжди славилася Google.

Майже 4000 співробітників Google підписало петицію керівництву, у якій просять розірвати контракт із Пентагоном.

Водночасчас компанія підтвердила свою участь у Maven і заявила, що розраховує на ще один спільний проект із Пентагоном – у сфері хмарних технологій.


Джерело статті: “http://bastion.tv/news/spivrobitniki-kompaniyi-google-zvilnilisya-cherez-rozrobku-shtuchnogo-intelektu-dlya-minoboroni-ssha/”

Оставить комментарий