Під вибухи, у воді та багнюці: українцям показали випробування морських піхотинців


Українські воїни проходять випробування на право одягнути берет морського піхотинця.
Іспит відбувається під Маріуполем в умовах наближених до бойових, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на повідомлення в Facebook 36-ї окремої бригади морської піхоти.

Майбутня морська еліта України повзе у багнюці, носить колоди у воді, перескакує через перешкоди, а також має зрушити з місця 18-тонну вантажівку. Серед учасників змагань військові різних спеціальностей – розвідники, танкісти, санінструктори, гранатометники та кухарі.

“Подолати смугу перешкод завдовжки 8 км – під вибухи, у воді та багнюці. Такі випробування готові пройти українські армійці, щоб здобути право носити берет морського піхотинця. На військовому полігоні на Донеччині зібралися майже півтисячі захисників, більшість із яких – учасники бойових дій. Ще частина прибула з передових позицій, де нині підрозділ виконує бойові завдання”, – зазначається у повідомленні.

Найкращі бійці здобудуть омріяний берет вже за тиждень. Головний убір вручать на урочистостях з нагоди 100-річчя від підписання гетьманом Скоропадським наказу про створення полків морської піхоти.


Нагадаймо, за останній рік значно зросло число бойових підрозділів Збройних сил України, які пройшли підготовчий процес за стандартами НАТО. Інструктори з Канади, Великобританії, США, Литви і Польщі провели підготовку повних двадцяти восьми підрозділів ЗСУ, які вже закріпили на практиці теоретичні заняття. З початку цього року за стандартами Альянсу для ЗСУ було підготовлено майже 300 інструкторів.

А волонтери передали Збройним силам України військовий вантажний автомобіль, який раніше був на озброєнні однієї з країн НАТО. Автомобіль передали 54-й механізованій бригаді.


Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2018/05/16/pid-vybuhy-u-vodi-ta-bagnyutsi-ukrayintsyam-pokazaly-vyprobuvannya-morskyh-pihotyntsiv/”

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.