Мешканці Львова здають кров патрульній, яку вдарив ножем винуватець ДТП

Мешканці Львова здають кров патрульній, яку вдарив ножем винуватець ДТП

До п’ятнадцяти років в’язниці або довічне позбавлення волі загрожує нападнику на львівську патрульну. Про повідомила сьогодні Львівська хвиля.

Чоловік, який під час під час оформлення аварії завдав ножові поранення жінці-копу, також зараз перебуває у лікарні. Загрози його життю немає. Натомість стан інспекторки стабільно-важкий, їй зробили термінову операцію.

Про це розповіла речниця Нацполіції Львівщини Світлана Добровольська: «Наразі стан її стабільно важкий, вона втратила багато крові. Тому зараз колеги по роботі, мешканці Львова здають для неї кров. Щодо зловмисника, зараз з ним проводяться слідчі заходи в рамках кримінального провадження – це посягання на життя працівника правоохоронного органу».

Як повідомив сьогодні начальник управління охорони здоров’я, Володимир Зуб, патрульна перебуває на лікуванні у 8-мій міській клінічній лікарні, її стан стабільний, вона у свідомості. Кровотеча надійно зупинена. Прогнози щодо подальшого перебігу недуги — позитивні.


Джерело статті: “http://expres.ua/news/2018/05/14/294705-meshkanci-lvova-zdayut-krov-patrulniy-vdaryv-nozhem-vynuvatec-dtp”

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.