"Змушують прогинатися!" Росія закликала Європу обійти санкції США

У Росії заявили, що майбутні американські санкції проти компаній, які будують газопровід "Північний потік-2", незаконні, а тому закликали європейців їх обходити.

Про це сказав перший заступник голови комітету Ради федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров, передає RT. Він вважає, що США вимагають від Європи відмовитися від російського газу.

"Цей намір – абсолютно незаконний, оскільки наявна, по суті, нездорова конкуренція. Американці намагаються змусити європейців відмовитися від дешевого російського газу, а найголовніше – від надійного постачальника, і підсадити всіх на свій скраплений газ. Я вважаю, це неприпустимо", – сказав Джабаров.

Новини
"Дозволю не погодитися": Зеленський жорстко відповів РФ через "Північний потік-2"

Сенатор впевнений, що "американці, з використанням політичних інструментів, змушують країни прогинатися під себе".

"Це свідчить про те, що американців не цікавить добробут Європи та її безпека. США цікавить тільки збереження влади над цими країнами і комерційний інтерес. Я думаю, що європейці мудрі і знайдуть спосіб обійти санкції", – додав Джабаров.

У Росії відреагували на санкції

У Росії відреагували на санкції

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL:

  • комітет Сенату США у липні ухвалив законопроєкт про введення санкцій проти компаній і приватних осіб, які беруть участь у будівництві газопроводу "Північний потік-2" із Росії до Німеччини.


  • Адміністрація Дональда Трампа вважає, що цей проєкт посилить економічний вплив Москви на Європу.


  • Російський "Газпром" очолює проєкт, тоді як інші учасники надають фінансову підтримку – це Shell, німецькі Uniper і Wintershall, австрійська OMV і французька Engie. OMV також публічно висловилася на підтримку "Північного потоку-2".


  • Проєкт зіштовхнувся з юридичними викликами з боку Європи, яка змінює свої енергетичні правила, зокрема регулювання цього газопроводу.


  • Спорудження газопроводу "Північний потік-2" затягується і щомісяця дорожчає. Головною причиною була відмова у дозволі на будівництво з боку Данії. Це призвело до того, що росіянам довелося витратити зайві сотні мільйонів євро, а всі терміни вже зірвані.


  • Однак 30 жовтня Данія видала дозвіл на будівництво газопроводу "Північний потік-2" у виключній економічній зоні країни. Магістраль пройде на південний схід від острова Борнгольм, заявили представники Данського енергетичного агентства.


  • Німецькі коаліційні партії ХДС/ХСС і СДПН розробили закон, який захищає газопровід "Північний потік-2" від правил нової газової директиви Європейського Союзу. Відповідна постанова ЄС передбачає зобов’язання виділяти оператора газопроводу, незалежного від компанії, що постачає йому газ.


  • Конгрес США планує ввести санкції проти компаній з Німеччини та Швейцарії, які займалися будівництвом трубопроводу "Північний потік-2". Обмеження можуть набути чинності вже до католицького Різдва, 25 грудня.


Підпишись на "Telegram"-овий канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Північний потік — 2" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/zmushuyut-proginatisya-v-rosii-vidreaguvali-na-novi-sanktsii-ssha.htm”

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.