"Нікому не довіряю!" Зеленський висловив своє ставлення до Путіна

Президент України Володимир Зеленський заявив, що не довіряє президенту Росії Володимиру Путіну. Водночас переговори з ним вважає важливими.

Про це він повідомив в інтерв’ю декільком американським і західним ЗМІ, повідомляє Time. Йшлося про підготовку до зустрічі з лідерами "нормандської четвірки" 9 грудня в Парижі, серед яких буде і глава країни-агресорки.

"Нікому не довіряю. Скажу вам чесно: політика – не точна наука. Ось чому в школі я любив математику. Все в математиці було зрозумілим для мене. Ви можете вирішити рівняння з невідомою, з однією невідомою. Але тут усе невідоме", – сказав Зеленський.

Новини
"Дивлячись в очі Зеленському": в РФ озвучили вимоги Путіна щодо Донбасу
Володимир Зеленський і Володимир Путін

Володимир Зеленський і Володимир Путін

Колаж

Також він зізнався, що не довіряє навіть українським політикам.

"Я не знаю цих людей. Не можу зрозуміти, з якого тіста вони зроблені. Ось чому думаю, що ніхто не може мати жодної довіри. У кожного просто є свої інтереси", – підкреслив президент, відповідаючи на запитання щодо "нормандської" зустрічі.

Водночас Зеленський назвав важливими попередні переговори з главою РФ у телефонному режимі, оскільки в підсумку Україні вдалося повернути частину в’язнів Кремля.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

  • Раніше Зеленський заявив, що готовий до зустрічі з Путіним в рамках "нормандського формату" 9 грудня.


  • Також повідомлялося, що лідери України, Росії, Франції та Німеччини за підсумками переговорів можуть підписати документ, основою якого стане "формула Штайнмаєра".


Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/nikomu-ne-doviryayu-zelenskij-visloviv-svoe-stavlennya-do-putina.htm”

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.