Франківка, котра “виграла” автомобіль за півмільйона, втратила 22 тисячі гривень


Через власну необачність у тенета шахраїв 19 серпня потрапила 32-річна жителька Івано-Франківська.


Подія розгорталася дуже стрімко. У суботу жінці на мобільний телефон надійшло СМС-повідомлення про виграш автомобіля “Хюндай” із зазначенням номеру рахунку, щоб перечислити 22 тисячі гривень для «оформлення документів, або забрати кошти в сумі 510 000₴, як балансову вартість авто». Після спілкування з невідомою особою, скориставшись терміналом, франківчанка чотирма платежами оплатила вказану суму коштів після чого зв’язок з «консультантом» різко обірвався. Автомобіль не прислали, кошти не повернули. У розпачі потерпіла звернулася за допомогою до поліції.

За цим фактом відомості внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину передбачених ч.1 ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України.

Тож, поліція застерігає громадян не довіряти інформації невідомих, не поспішати виконувати наполегливі умови пройдисвітів, якою б радісною чи хвилюючою не була звістка. Наберіть номер оператора поліції «102», поділіться новиною і ви отримаєте кваліфіковану пораду. У такий спосіб ви уникнете необдуманих вчинків і не дозволите себе ошукати, інформує сектор комунікації поліції в Івано-Франківській області.

Джерело статті: “http://www.galka.if.ua/frankivka-kotra-vigrala-avtomobil-za-pivmilyona-vtratila-22-tisyachi-griven/”

Не надо говорить правду в глаза. Они ничего не слышат.